Чому чоловік пішов?

Чоловік приймає рішення піти не через того, що у кого-то більш струнка фігура, ніж у дружини, і не через те, що дружина погано готувати. Якщо чоловік пішов, ви повинні для себе з’ясувати в чому причина, що б не наступити а ті ж граблі знову.

Ми, жінки, не передбачувані. І часом самі винні у всіх своїх бідах. Якщо у вашій родині панує мир, дружба, пристрасть, то з такого вогнища щастя будь-якої чоловік не піде.

  • Ні маніпуляціям і загрозам. Не говори, що якщо він не зробить те-то, то ти отменишь секс. І все в подібному роді. Не став його перед вибором, тим більше не можливим. Наприклад «або я, або вона (його мама)». У житті нормального чоловіка повинно бути місце для дружини, дітей, друзів, батьків, роботи. Але все повинно бути раціонально. І не варто зустрічати чоловіка з роботи з похмурим виглядом. Природно якщо не відбулося щось негативне. Уяви себе його на його місці, тобі приємно приходити туди, де все похмурі і не задоволені.
  • Ні подразнення. Так з роками шлюб часто перетворюється в постійне бурчання. Якщо помітила щось подібне, негайно дій. Краще відразу все обговорити з чоловіком, якщо у вас є один до одного претензії. Якщо результату не буде, рано чи пізно хтось із вас закінчить ці повні злості і роздратування відносини.

  • Ну, а чоловік, потім … Якщо твій дорогий відчуває, що ти не особливо в ньому потребуєш, він коли-небудь прийде до вирішення знайти ту, якої він буде просто необхідний. Кожна людина прагне, щоб її присутність була не заміниме. Подумай, на якому місці по затребуваності у тебе знаходиться чоловік, чи можеш ти без нього?
  • Розчарування в дружині. Розчарування в улюбленій – причина відходу чоловіка. Знаходь час для себе, чоловіки люблять по-першу чергу очима. Приділяйте час і йому, не варто крутитися як білка в колесі. Прибирання, прасування і готування переслідують нас кожен день і нікуди не подінуться. Відклади все на годину, і знайди улюблену чоловіком. Повеселіться разом, погуляйте, займіться один одним.
  • Друга жінка. Тут все просто, якщо він покохав іншу, практично нічого ти зробити не зможеш.

Якщо чоловік все ж пішов, подумай, в чому причина. І не варто себе звинувачувати занадто довго, життя йде і йде. Все що відбувається – на краще, повір! Значить тебе чекає щось і хтось важливіший в твоєму житті.