Електронний гаманець: що це, який краще вибрати, як створити і як ним користуватися

Сьогодні багато людей вважають за краще користуватися в повсякденному житті віртуальними грошима, для зберігання яких необхідний електронний гаманець. Далеко не кожен росіянин знає, який варто вибрати сервіс для здійснення віртуальних платежів. Щоб краще вивчити пропозиції вітчизняного фінансового ринку необхідно провести невеликий моніторинг. Завдяки самостійних досліджень користувачі інтернету зможуть дізнатися, як створити віртуальний гаманець, що це таке і як витрачати і поповнювати на ньому кошти.

зміст

 • Що собою являють електронні гроші
 • Які платіжні системи користуються популярністю серед росіян
 • Як зареєструвати електронний гаманець
 • Як проводити розрахунки за допомогою електронних гаманців
 • Які складнощі можуть виникнути при виведенні електронних грошей
 • Як вибрати електронну платіжну систему
 • Як відкрити віртуальний гаманець на Яндекс Деньгах?
 • Який електронний гаманець вибрати – відео

Що собою являють електронні гроші

Електронні гроші в даний час є дуже популярним способом оплати товарів, робіт або послуг, замовлених за допомогою інтернету. Кожен росіянин, який планує робити покупки у «всесвітній павутині» повинен попередньо відкрити на своє ім’я електронний гаманець. Для цього йому доведеться вибрати найбільш підходящу платіжну систему і пройти в ній реєстрацію.

Кожна сучасна платіжна система має як масу переваг, так і ряд недоліків. Через це багато користувачів інтернету встають перед досить непростим вибором. Щоб ухвалити таке важливе рішення людям слід враховувати, які основні завдання та цілі поставлені перед конкретною системою електронних платежів.

Увага! Сьогодні електронна валюта широко застосовується в віртуальних торгових точках. Користувачам інтернету немає необхідності залишати стіни свого житла, для того щоб оплатити придбання. Варто відзначити, що, незважаючи на простоту і швидкість перерахування електронних грошей, власнику гаманця необхідно буде сплатити комісію.

Які платіжні системи користуються популярністю серед росіян

В даний час на території Російської Федерації функціонують різні платіжні системи. Серед місцевого населення користуються великою популярністю:

 • Rapida;
 • QIWI;
 • Яндекс гроші;
 • WebMoney.

Зареєструвавшись в одній з цих систем, фізичні особи мають можливість оплачувати покупки, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі.

За допомогою електронного гаманця можна оплатити онлайн-покупки і комунальні платежі за пару хвилин

Увага! Найпопулярнішими платіжними системами є WebMoney і Яндекс Гроші. Такі електронні гаманці є практично у кожного громадянина Російської Федерації. Використовуючи ці фінансові інструменти, фізичні особи отримали можливість не тільки купувати товари в інтернеті, але і оплачувати комунальні послуги, державні мита і т. Д.

Як зареєструвати електронний гаманець

Щоб почати робити віртуальні платежі фізичним особам необхідно в першу чергу зареєструватися в обраній платіжній системі. Для цього доведеться ввести в анкету наступну інформацію:

 • особисті дані;
 • номер банківської карти (вона буде прив’язана до конкретного гаманцю);
 • данні паспорту;
 • адреса електронної пошти (особистої);
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • адресу, яка вказана в цивільному паспорті
 • номер мобільного телефону і т. д.

Увага! При введенні особистої інформації кожна людина повинна стежити за тим, щоб не допустити помилок. Навіть одна невірна літера або цифра може привести до того, що в проведенні платіжної операції буде відмовлено.

Як проводити розрахунки за допомогою електронних гаманців

Щоб почати проводити віртуальні платежі російським громадянам необхідно покласти на електронні гаманці суму коштів, еквівалентну майбутнім перерахуванням. Це можна зробити як в банкоматі, так і в будь-якому терміналі. Тримачі банківського пластику, які активно використовують інтернет-банкінг, можуть за допомогою безготівкового платежу поповнити електронний гаманець. Також Федеральне законодавство не забороняє перераховувати на віртуальні гаманці гроші з мобільних телефонів.

Webmoney – найпопулярніша електронна платіжна система

Щоб зробити один електронний платіж необхідно заплатити системі комісію, яка обчислюється в процентному співвідношенні до суми перерахування. Не дивлячись на це, такий спосіб оплати товарів, робіт або послуг не втрачає своєї актуальності, а навпаки, набуває все більшу кількість прихильників. Сьогодні багато російських громадян працюють дистанційно. Виконуючи певний обсяг роботи, вони отримують заробітну плату, яка перераховується на електронні гаманці.

Увага! Найпопулярнішою платіжною системою, через яку отримують заробітну плату фрілансери, є WebMoney. Вона впродовж багатьох років перебуває на вітчизняному фінансовому ринку і за цей час змогла себе зарекомендувати тільки з хорошого боку.

Які складнощі можуть виникнути при виведенні електронних грошей

Якщо люди використовують віртуальні гаманці для отримання грошей за виконану роботу, надані послуги або реалізовані товари, то рано чи пізно їм доведеться зіткнутися з проблемою їх виведення. Для того щоб отримати можливість витрачати зароблені в інтернеті гроші, російським громадянам необхідно виконати ряд нескладних дій:

 1. У процесі реєстрації віртуального гаманця прикріпити до нього банківську картку (це можна зробити і пізніше).
 2. Зробити скан банківського пластику, всіх заповнених сторінок громадянського паспорта та ідентифікаційного коду. Їх потрібно відправити на авторизацію.
 3. Після отримання атестата власники електронних гаманців зможуть почати виводити з них віртуальну валюту.

Увага! Якщо на електронний гаманець, наприклад, WebMoney, надходять гроші в валюті іншої держави, його власник може їх конвертувати або вивести в такому ж вигляді на відповідну банківську карту.

Кожен власник віртуального гаманця може виводити з нього кошти або на банківську карту, або на мобільний телефон. При необхідності власники електронної валюти можуть оплачувати як комунальні послуги, так і здійснювати інші платежі. Деякі російські громадяни використовують віртуальні платіжні системи з метою накопичення коштів. З їх допомогою можна займатися приватними інвестиціями, кредитуючи членів цієї ж віртуальної мережі.

Це цікаво … Як правильно вибрати акустичну систему для ноутбука. Основні характеристики колонок.

Якщо зайнятися вивченням платіжної системи WebMoney, то можна в ній виділити кілька позитивних моментів:

 • можливість відкриття електронних гаманців в валютах різних держав;
 • прийнятні комісійні;
 • можливість проводити платіжні операції, перебуваючи в будь-якій країні;
 • можливість миттєво вивести кошти;
 • прозора система віртуальних платежів;
 • перерахування електронних грошей може проводитися як іншим власникам віртуальних гаманців, так і користувачам платіжних систем – конкурентів і т. д.

Як вибрати електронну платіжну систему

Багато російські громадяни планую оформити електронний гаманець, який краще вибрати їм можуть підказати відгуки, залишені на тематичних сайтах. Ідеальним варіантом стане вивчення комерційної інформації, розміщеної на офіційних сайтах таких фінансових компаній. Варто відзначити, що деякі платіжні системи, з метою залучення нових клієнтів, систематично знижують суму комісійної винагороди.

У платіжній системі Yandex.Деньги всі операції здійснюються тільки в рублях

Перш, ніж запускати на своєму робочому столі платіжні додатки, користувачі персональних комп’ютерів повинні встановити на них потужні антивірусні програми. У процесі реєстрації віртуальних гаманців вони повинні придумати паролі, які містять як англійські букви, так і цифри. Прийнявши по можливості всі заходи безпеки, російські громадяни зможуть забезпечити надійний захист своїх заощаджень.

Увага! Кожен власник електронного гаманця не повинен нікому повідомляти свого пароля. В іншому випадку зловмисники, або нечесні на руку друзі, можуть скористатися довірливістю і вивести всю віртуальну валюту.

Як відкрити віртуальний гаманець на Яндекс Деньгах?

Щоб оформити віртуальний гаманець в цій платіжній системі фізичній особі необхідно виконати ряд дій:

 1. Перейти за даною адресою https://money.yandex.ru/index.xml.
 2. Вибрати в меню опцію «відкрити гаманець».
 3. Перейшовши в наступний розділ сервісу російському громадянинові потрібно відповісти на всі питання, які задані модераторами проекту.
 4. Вибрати для свого віртуального гаманця пароль. Чим складніше він буде, тим надійніше можна захистити електронні гроші. Як правило, він складається з великої кількості символів і цифр (від 6 до 20 симв.).
 5. Після цього на телефон користувача повинен прийти індивідуальний пароль, цифри якого буде потрібно ввести у відповідне віконце.
 6. Якщо у власника віртуального гаманця немає ніяких питань і претензій до платіжної системи, він підтверджує свою згоду на участь кліком по клавіші «готове».

Увага! Власники віртуальних гаманців цієї платіжної системи, починаючи з 2012 року, мають можливість здійснювати безготівкові платежі, як на території Російської Федерації, так і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Ці гроші можна виводити на банківські карти, а можна використовувати для віртуальних розрахунків.

Плануючи відкрити електронний гаманець фізичні особи повинні вивчити всі доступні пропозиції віртуальних платіжних систем. У деяких випадках доцільно буде оформити відразу два і більше гаманця, завдяки чому буде організована ефективна робота в інтернеті. Щоб мінімізувати свої витрати російські громадяни повинні уважно вивчити всі пропозиції і вибрати ту платіжну систему, в якій або повністю відсутній комісійну винагороду, або воно знижено до мінімуму.

Це цікаво … Ігрове обладнання з бездротовим інтерфейсом. Огляд геймерской миші A4Tech Bloody R8

Який електронний гаманець вибрати – відео