Квести в реальності

Давайте поговоримо про квестах в реальності, поговоримо про загадки, таємниці, головоломках. Поговоримо про добрих, на які можна сходити всією сім’єю і про страшні, на гру в які наважиться не кожен, про складні і не дуже.

Що ж таке ці квести в реальності?

Квести в реальності – досить популярна розвага у сучасної молоді, за аналогією з жанром комп’ютерних ігор, квест в реальності (далі квеструм) – це якесь приміщення або локація складається з однієї або декількох кімнат, де гравцям належить за певний час, згідно з легендою, вирішувати логічні загадки для того, щоб вийти з квеструма, завершити гру.

Гравцям доведеться проявити кмітливість і кмітливість, вирішувати ланцюжка логічних загадок, відгадувати ребуси, шукати підказки і тайники, а часом навіть жертвувати членами команди для того щоб пройти гру.

Якими бувають квеструми?

  • Добрими, куди можна прийти всією сім’єю, відгадувати цікаві загадки в приємній атмосфері. Де можна розслабитися і не поспішаючи за відведений час пройти гру, отримавши позитивні емоції, і продовжити вечір де-небудь в кафе, обговорюючи гру і ділячись враженнями один з одним. Ідеальний подарунок на день народження улюбленому чаду, пізнавально, цікаво, чарівно, дозволить всій родині зануриться в атмосферу казки і відмінно провести час. Актори тут грають ролі казкових персонажів, що викликає ще більше захоплення у малюків.
  • Детективами, з глибоким продуманим сюжетом, безліччю складних логічних загадок, де доведеться поламати голову, увійти в роль Шерлока Холмса, проявити навички дедукції і логіки, зібрати підказки і предмети є німими свідками таємничих подій, щоб вкластися в час відведений на гру.
  • Також є квеструми з акторами, де актори виконують роль свідків, злочинців і жертв для того, щоб Ви могли краще зануритися в роль, зробити правильні висновки і пройти квест.
  • Страшними, в ці квеструми бажано грати з перевіреною командою. Загадки тут, як правило, менш складні, але атмосфера квеструма тисне на Вас так, що часом стає не до загадок, аби вибратися. У темряві, в оточенні моторошних декорацій і звуків вам належить перевірити себе, поглянути в очі своїм страхам.
  • Окремо серед хорор квеструмов стоять квеструми з акторами, ось там Вам не дадуть занудьгувати. Повірте, видовище біжить на Вас людини з сокирою або бензопилою в руках, в непроглядній темряві під спалахи стробоскопа дуже моторошно, Вас можуть відокремити від групи і далі ви самі по собі, або будете очікувати поки Вас звільнять, або намагатися вибратися самостійно.
  • Зустрічаються і такі квеструми, де актори застосовують до Вас силу. Це може виражатися як у вигляді простого захоплення для того щоб позбавити вас можливості чинити опір і відокремити від групи, так і кидки, поштовхи, Вас можуть вистачати, повалити і тягнути по підлозі, і добре, якщо це відбувається при світлі, але в темряві жах охоплює навіть найсміливіших.

Квеструми розраховані на різну вікову аудиторію, десь мінімальний вік учасників 12+, десь допустять тільки після 18, і на різне число учасників від 2 до 6 осіб.

Наостанок хочеться побажати гравцям уважніше ставитися до інструктажу, щоб бути в курсі того, що чекає команду, коли за ними закриється двері, і техніці безпеки, щоб уберегти себе і свою команду від травм.

(Написано з підтримкою організаторів і організаторів, акторів і учасників)