М’ясорубку якої фірми краще купити: як вибрати, кращі моделі

Більшість новітніх електричних м’ясорубок оснащений безліччю додаткових функцій. У гонитві за зразковим приладом виробники побутових товарів настільки розширили функціонал електром’ясорубок, що тепер, за допомогою різних вставок, м’ясорубку цілком реально перетворити в кухонний комбайн. Мимоволі виникають сумніви в тому, що подібні нововведення вплинули на якість виконання безпосередній завдання м’ясорубки — розмелювання м’яса. Чи це Так? Спробуємо розібратися, що справляються сучасні прилади як зі стрижневою, так і з другорядними функціями? А для початку розглянемо характеристики, які будемо аналізувати:

 • потужність і продуктивність;
 • матеріал лотка, ножів і шнеків;
 • комплектацію;
 • допоміжні функції.

Потужність і продуктивність

В основному виробники вказують дві потужності: номінальну і максимальну. При малій (з номіналом менше 250 Вт) м’ясорубкою погано перемелюються хрящі, вона не справляється з кістками, жилами, замороженим сировиною, тому рекомендуємо вибирати прилади з потужністю вище. Середні м’ясорубки (300 Вт — 600 Вт) цілком здатні якісно виконати поставлені завдання. Їх потужності достатньо для роботи в господарстві. Але якщо ви виберете м’ясорубку з потужністю 700 Вт і вище, здатну впоратися практично з усім, то не помилитеся, адже від потужності приладу безпосередньо залежить час обробки м’яса (продуктивність). Краще, якщо середній показник обробки м’яса становить більше 1,5 кг протягом хвилини. Якщо ви мечетесь між двома электромясорубками, мають однакову продуктивність, краще віддати перевагу приладам з потужністю більше. Але не варто забувати, що від величини потужності залежить і вироблений м’ясорубкою гул.

Матеріал приладу, ножів і шнеків

Сучасні електричні м’ясорубки виготовлені з пластика/металу, просто з металу або просто з пластику. В основному ж пластик йде на корпус. Використовується виключно екологічно нешкідливий і добротний матеріал, здатний витримати необхідні навантаження. Проте якщо у вас стоїть вибір — купувати прилад з пластику, металу або пластику/металу, зупиніть його на металі або на пластику/металі. У металевих м’ясорубок вид солідніше, і вони стійкіші.

Корисно: Чисто без зайвих зусиль: на що здатна самоочисна духовка

Шнек — головна складова приладу, має спіралевидну форму. Під час обертання шнек проштовхує м’ясо до выводящему отвору. Ножі, решітки і шнеки обов’язково повинні бути зроблені з металу найвищої якості. А краще всього — з нержавіючої сталі. Леза швидко тупляться, тому, чим якісніше матеріал, тим довше їх не потрібно заточувати. Є прилади з ножами, які заточуються самі. Це дуже зручно — не потрібно купувати новий набір або звертатися в спеціалізовану майстерню.

Комплектація

З появою багатофункціональних приладів різновиди насадок збільшилися в геометричній прогресії. Тепер в комплект з приладом можуть входити різнотипні барабани для різання, шинкування, стружки, різноманітні насадки, щоб приготувати кебе, ковбаси. Рідше можна знайти форми для печива і котлет, диски, стряпающие макаронні вироби. Цитрусопрессы, кавомолки — далеко не все, що може запропонувати сучасна електром’ясорубка. Широкий діапазон додаткових вставок дозволяє вичавити з електричного приладу максимум того, що він може запропонувати. Однак не варто переплачувати за подібний функціонал, якщо ви не плануєте користуватися даними гаджетами. Як говориться, якщо немає різниці, то навіщо платити більше?

Додаткові функції

Варто зупинитися на двох важливих системах, які є практично у всіх якісних моделей, — функція реверсу і захисту двигуна від перевантаження.

Наявність першої функції дуже важливо, адже найчастіше проблеми при розмелюванні м’яса виникають через прожилок. Завдяки цій системі шнек виштовхує жилу до входу і її можливо отримати без зусиль. При відсутності реверсу необхідно розібрати прилад і вручну витягти застряглі прожилки.

Захист двигуна може здійснюватися двома способами: за допомогою автоматичного переривника або механічного блокування на шнеку.

М’ясорубку якої фірми краще купити?

Тепер, коли ви визначилися з тим, якими функціями повинен володіти хороший на ваш погляд прилад, ми зможемо вибрати кращі фірми, які виробляють електром’ясорубки. Розглянемо першокласні моделі таких виробників:

 • Philips;
 • Panasonic;
 • Zelmer;
 • Kenwood;
 • Moulinex;
 • Bosch;
 • Аксіон.

Корисно: Як вибрати електричну духовку

1. Philips HR2745 00

 1. Пікова потужність — 2600 Вт (номінал — 800 Вт).
 2. Обробка протягом хвилини — 4500 р.
 3. Захисна функція від перевантаження.
 4. Реверсна система.

Дана модель виконана з литого алюмінію. Має отворяющуюся камеру підведення м’яса, що полегшує доступ процесі її чищення. Укомплектована довгим шнуром, з-за чого можна вільно переставляти її по всій кухні. Є терка, барабани для нарізки, для кебе і ковбасок.

Плюс — має саму максимальну потужність з запропонованих приладів.

2. Panasonic MK-G1800PWTQ4.5

 1. Пікова потужність — 1800 Вт (номінал — 330 Вт).
 2. Обробка протягом хвилини — 1600 р.
 3. Захисна функція від перевантаження.
 4. Реверсна система.

Японська компанія не могла не запропонувати ринку свою м’ясорубку. Є зручні відсіки, призначені вкривати насадки і шнур. Укомплектована самозаточуються металевими ножами із сталі найвищої проби і штовхачем.

Плюс — єдина м’ясорубка в списку, оснащена самозаточуються ножами.

3. Zelmer ZMM1508LRU (987.80)

 1. Пікова потужність — 1900 Вт (номінал — 260 Вт).
 2. Обробка протягом хвилини — 2300 р.
 3. Захисна функція від перевантаження.
 4. Реверсна система.

В комплекті є 3 види терок, шинковочные насадки, плюс вставка для ковбас, цитрусопресс і жорновий кавомолка.

Плюс — спеціально для цінителів кави оснащена кавомолкою.

4. Kenwood MG700

 1. Пікова потужність — 2000 Вт (номінал — 850 Вт).
 2. Обробка протягом хвилини — 3000 р.
 3. Реверсна система.

М’ясорубка має металевий корпус і лоток, є спеціальні відділення, щоб прибрати шнур і вставки. Додатково є захисна кришка, вставки для кебе і ковбасок.

Плюс — електроприладу корпус зроблений з високоміцної сталі, завдяки чому він зберігає свій первозданний вигляд навіть через тривалий період користування.

Корисно: Електрична духова шафа – вибираємо кращу фірму

5. Moulinex HV9 ME740H

 1. Пікова потужність — 2300 Вт (номінал — 1000 Вт).
 2. Обробка протягом хвилини — 5000 р.
 3. Реверсна система.

В комплекті штовхач, терка, аксесуари для нарізки і шинкування, а також ковбас та кебе. Відсіки для зберігання аксесуарів і шнура.

Плюс — має саму максимальну продуктивність з запропонованих приладів.

6. Bosch MFW68680

 1. Пікова потужність — 2200 Вт (номінал — 800 Вт).
 2. Обробка протягом хвилини — 4300 р.
 3. Захисна функція від перевантаження.
 4. Реверсна система.

Є гумові ніжки, що робить модель більш стійкою. Має відсік для дисків. Може подрібнювати горіхи і вичавлювати сік. Насадка для кебе, шинкування і ковбасок у комплекті.

Плюс: Надійний виробник якісної продукції. Для тих, хто не хоче тикати пальцем в небо.

7. Аксион М 41.12

 1. Пікова потужність -1700 Вт (номінал—250 Вт ).
 2. Обробка протягом хвилини — 2000 р.
 3. Захисна функція від перевантаження.
 4. Реверсна система.

Легко миється і збирається. Соковитискач, насадка-овочерізка, приставка для кебе і ковбасних виробів в комплекті.

Плюс: Оскільки даний електроприлад вітчизняного походження, у нього з усіх перерахованих моделей найбільш оптимальна ціна.

У цій статті ми розібрали, які м’ясорубки самі надійні, і фірми, яким варто довіряти. Тепер справа залишилася за малим. Визначтеся, якої потужності і продуктивності електроприлад вам потрібен, продумайте типи і кількість насадок, які хочете. Не забувайте про якість ножів, компактності і стійкості моделі. Тепер тільки вам вирішувати, яку м’ясорубку вигідніше і краще купити у ваш будинок.