Модні зачіски і стрижки 2018

Жінки особливо відносяться своєї стрижці і зачісці. І не дарма, адже те, що на голові, не менш важливо, ніж те, що на обличчі. Зачіска повинна поєднуватися із зовнішністю, чином і стилем в цілому.

Зачіски та стрижки 2017 року відрізняються своїм різноманіттям, і кожна з нас зможе підібрати під свої природні дані щось особливе, стильне і в дусі 2017 року.

Рівні, гладке волосся, не здають позицій з місця лідера ось уже наскільки років. А в рік коня пряме волосся особливо актуальні. Така зачіска граціозна, жіночна і романтична. Дана зачіска підійде до будь-якого образу будь-якої зовнішності.

До того ж пряме волосся практично не вимагають додаткового часу на укладку, достатньо просто піклуватися про їхнє здоров’я. Здорове волосся – це вже красиво, природно натурально.

Короткі зачіски. Відмінний варіант для тих, у кого немає часу на довгі укладання. Стрижка може бути в мінімалістичному стилі, симетрична чи асиметрична ,. Єдино, такі зачіски не кожній підійдуть. Перш ніж ви побажаєте позбутися від довгих локонів, порадьтеся зі своїм майстром.

Обсяг і ще раз обсяг. Чудові шістдесяті повертаються. У вас шикарні густе волосся, або навпаки, рідкісні? Це не має значення! Адже об’ємна зачіска в стилі шістдесятих ідеальний варіант для обох випадків.

Поспішайте запастися стійкими засобами для укладання, і ніхто не зможе пройти повз вас, не звернувши шиї. Чоловіча стать буде убитий на повал, а жінки прямо побіжать до свого стиліста.

Ефект мокрого волосся – хіт в зачісках 2017 року. За кілька секунд, дівчата з будь довгою волосся, можуть домогтися романтичного та сексуального ефекту мокрого волосся. У 2017 році мода повернеться і до цієї зачісці.

Хвіст найбільш гармонійно і природно виглядає, коли зав’язаний пасмом волосся. Причому, висота хвоста так само не має значення. Зачіски 2017 року різноманітні, жіночні, елегантні та романтичні.