Модний макіяж весна-літо 2015

У цьому сезоні візажисти надихалися образами яскравих експериментів 60-х, легкістю 70-х, диско-стилем 80-х і гранжем 90-х років ХХ століття. Залишилося тільки адаптувати ретро-стилі під образи нашого часу. Подивимося, як це вийшло.

У стилі nude

У цьому сезоні візажисти перетворюють нудну і монохромний палітру нюд, в більш яскраву і грайливу за допомогою яскравих акцентів. Можна зробити більш виражені очі або губи зробити більш соковитим.

Якщо Ви є власницею тьмяною або блідої шкіри, то можна скористатися рум’янами або сяючою бронзірующей пудрою, яка додасть особі здоровий вигляд.

стрілки

Свій початок стрілки беруть ще в далекому минулому. Наприклад, образи 60-х вже кілька сезонів поспіль не покидають модні хіт-паради. Символом того часу стали стрілки «котяче око» і Твіггі.

Ще один вид модних стрілок – чітко окреслені, підведення лінії росту верхніх і нижніх вій. Такі стрілки додадуть погляду глибину і виразність. Але вони підійдуть тільки власницям великих очей.

Перемістимося в 80-е, коли з’явилися білі олівці для підведення. Цей олівець в макіяжі застосовували по-різному. Візажисти для показів створювали різні образи: з класичної стрілкою, подвійний, замість тіней. Вважається, що білий олівець – це чарівна паличка в жіночій косметичці. За допомогою нього можна усунути ефект втомлених очей, збільшити очі, якщо його нанести на слизову нижньої повіки або замаскувати запалені очі.

Так само цікавим варіантом можуть бути – подвійні стрілки. При додаванні до класичної чорної стрілкою блискучу (золотисту, сріблясту або будь-якого іншого кольору).

Ну і нарешті на подіумі з’являються 90-е в стилі – гранж. Це недбалі стрілки. Для їх створення потрібно виділити лінію верхнього або нижнього століття олівцем і гарненько розтушувати. Такі стрілки зроблять більш бунтарський образ.

Smoky eyes
Не здають свої позиції і в цьому сезоні smoky eyes. Класичні, темні, світлі або кольорові – зразок ідеального вечірнього макіяжу.