Небезпека в салоні краси

Чим можна заразитися в салоні краси?

У багатьох дівчат похід в салон краси асоціюється з приємними моментами, адже за короткий час можна не тільки привести свій зовнішній вигляд в порядок, але і відпочити від суєти. Однак дуже важливо усвідомлювати, що в місцях, де працюють з шкірних покривів або біологічними матеріалами людини, завжди є ризик захворіти небезпечними хворобами. Сучасні вчені виявили вже понад сотню небезпечних і смертельних вірусів, які людина може отримати після відвідування салону краси.

Одним з найбільш поширених захворювань вважаються грибкові освіти на нігтях. Оніхомікоз спостерігається у 25% людей, тому захворювання досить часто зустрічається. При зараженні спостерігається пошкодження поверхні нігтів, вони з часом змінюють свою товщину і знаходять нездоровий колір пластини. Якщо не провести своєчасне лікування, нігті будуть ламатися, розшаровуватися і видавати неприємний запах. Це захворювання утворюється шляхом виникнення мікробів в тріщинах шкіри, які створюються при носінні незручного взуття. Передатися таке захворювання може через погано оброблені інструменти, якими майстри роблять манікюр і педикюр.

У перукарні з поганою якістю дезінфекції та санітарії велика ймовірність заразитися педикульозом. Таке захворювання переноситься за допомогою вошей, які зберігаються на гребінець майстрів. Педикульоз характеризується підвищеним сверблячкою і неприємними відчуттями на шкірному покриві. У запущених випадках воші можуть провокувати серйозне ураження шкіри голови і волосяних цибулин.

У салонах краси досить висока ймовірність отримати зараження герпесом. Це захворювання проявляється на зовнішніх слизових оболонках організму. Вилікуватися від герпесу повністю неможливо. Отримати зараження можна під час отшелушивающих процедур або татуажу губ. Вірус передається через погано оброблені інструменти. Також досить небезпечним захворюванням є гепатит, що провокує утворення цирозу печінки. Передається вірус через кров під час хірургічних або косметологічних процедур або при татуаже.

При неретельному дезінфекції інструментів людина може заразитися ВІЛ-інфекцією. Вірус передається через кров і лімфу людини. Найчастіше таке захворювання виникає після татуажу, манікюру та педикюру. Щоб убезпечити себе, найкраще відвідувати перевірені салони, які не зневажають дезінфікуючими та антисептичними засобами для обробки робочих інструментів.