Незвичайні характеристики сучасних купальників

Зміст статті:

  • 1 Основа образу
  • 2 Засмага без слідів від купальника
  • 3 Корекція фігури
  • 4 Збільшення обсягів

За час свого існування купальники неймовірно видозмінилися. Тепер вони представлені в найбагатшому асортименті, якому могли б позаздрити панянки з минулого століття, а також знайшли характеристики, нерідко дивують і найбільш просунутих шанувальників купальників.

основа образу

Носити купальник тепер не соромно навіть за межами пляжу. З його участю створюють повсякденні, клубні та вечірні образи. Особливою оригінальністю відрізняються:

  • топи в ретро-стилі,
  • ліфи з різним декором,
  • майки від комплектів танкіні.

Подовжені топи і майки-танкіні можна носити на прогулянках, поєднувати з шортами, спідницями, легкими жакетами і іншим одягом. Одягніть топ в ретро-стилі, пишну спідницю в горох і яскраву пов’язку на голову – і ось ви вже стильна дівчина пін-ап, готова до походу в кафе або в гості до друзів.

Ліф з бахромою допоможе створити розкутий кантрі-образ для виступів або тематичної вечірки. А купальники з шипами на топі чудово поєднуються з шкіряними штанами і куртками – якраз те, що потрібно для рок-концерту!

Засмага без слідів від купальника

Ні, вам не доведеться йти за ним на пляж для нудистів. Уже кілька років у цінителів рівномірної засмаги є купальники з особливою тканини, яка пропускає до 70% ультрафіолетового випромінювання. Переплетення волокон у вигляді дрібної сітки дає можливість тілу загоряти навіть через тканинний покрив.

Причому візуально таке вбрання не прозорий ні сухим, ні мокрим. Додаткове його перевага: швидке висихання матеріалу після купання.

Корекція фігури

І мова йде не про премудрості типу контрасту кольорів або неймовірно стройнящіх вертикальних смужок, а про реальний зменшенні талії або стегон без дієт і тренувань.

Цей безцінний подарунок нам пропонують купальники з стягуючим ефектом: http://www.intimo.com.ua/catalog/2/kupalniki-s-utjagivajushhim-jeffektom/. Причому в їх дизайні і загальному зовнішньому вигляді немає ні натяку на те, що ви чимось незадоволені.

Корекція досягається за рахунок сучасних тканин високої щільності, які, незважаючи на чарівну дію, також зручні і комфортні для тіла, як і звичайні купальні костюми.

збільшення обсягів

Пуш-ап для збільшення грудей вже ні для кого не дивина.

Але розробники коригувальних купальників пішли ще далі і запропонували трусики push-up, особливо популярні зважаючи моди на панянок з пишними сідницями.

М’які силіконові вставки додають бажаного обсягу дупі і виглядають цілком природно завдяки особливостям крою. До речі, дівчата, деякі виробники випускають і чоловічі плавки з пуш-ап ефектом, тільки вставка з фасадної сторони, так що будьте пильні.

І, звичайно ж, гарного відпочинку!