Що подарувати хлопцеві підлітку на день народження

Зміст статті:

  • 1 Електронний гаджет
  • 2 Абонемент в спортзал
  • 3 Одяг або взуття
  • 4 Аксесуари
  • 5 Навчальні курси

Подарунок підлітку на день народження повинен відповідати відразу декільком вимогам: бути приємним, корисним і відповідним віком і характером підлітка. Іграшки вже не цікаві, а «дорослі» подарунки дарувати поки рано. Що вибрати в подарунок хлопчикові підліткового віку, розповість жіночий журнал WomanClub.in.ua.

Електронний гаджет

Найбільш, мабуть, очікуваний і бажаний подарунок для будь-якого підлітка. Ноутбук, планшет, навушники, хороший телефон з серйозним набором функцій – це те, що призведе в захват будь-якого іменинника.

І це не чергова дорога іграшка – всі ці пристрої стануть незамінними помічниками в навчанні, адже складно уявити сучасний процес навчання без використання, наприклад, ресурсів в інтернеті.

Непоганим вибором може стати будь-який гаджет з «яблучного» сімейства, який стовідсотково порадує підлітка не тільки з міркувань престижу. Це дійсно потужні і надійні пристрої, які будуть служити не один рік.

Якщо сучасний телефон у підлітка вже є, варто звернути увагу на планшети. Відмінним вибором може стати apple ipad mini 2 retina, що володіє всім необхідним функціоналом, для того щоб стати помічником як в іграх, так і для серйозних речей. Купити цей планшет можна в інтернет-магазині Notus.com.ua, в якому досвідчені консультанти допоможуть підібрати варіант, який максимально відповідає вашому запиту.

Абонемент в спортзал

Універсальний подарунок. Яким би видом спорту не захоплювався хлопчик, можливість позайматися під керівництвом професіонала в тій чи іншій області піде йому тільки на користь.

Якщо хлопчика не можна віднести до розряду спортивних, такий подарунок зможе спонукати його зайнятися собою, що теж дуже корисно.
Найкраще купувати абонемент, що дозволяє на місці вибирати, чим конкретно займатися. Такі абонементи зазвичай пропонують фітнес-центри. Щоб заощадити на ціні, можна вибрати абонемент, розрахований на заняття в строго певний відрізок часу. Це набагато дешевше варіантів 24/7 або інших клубних карт класу «VIP». Підлітку цілком достатньо 2-3-разових тренувань на тиждень.

Одяг або взуття

Зовнішній вигляд для підлітків неймовірно важливий. Причому, як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Ніколи не будуть зайвими футболки, джемпери, лонгсліви, якісні кросівки і будь-яка спортивна одяг.

аксесуари

Сумки, рюкзаки, сонцезахисні окуляри, чохол для смартфона – можна вибрати подарунок підлітку і з цього списку. Врахуйте, що ви можете не вгадати зі смаками та уподобаннями, тому відразу домовляйтеся про можливість заміни або подаруйте сертифікат, на суму якого іменинник сам зможе вибрати собі подарунок.

Навчальні курси

У більшості випадків підлітки досить амбітні. Сучасні діти починають розуміти, чого хочуть від життя, куди раніше покоління їхніх батьків.

Якщо хлопчик всерйоз захоплюється фотошопом, пробує свої сили в створенні сайтів або вчить англійську, подарунок у вигляді сплачених курсів за обраним напрямом буде дуже доречним.

Де купити? Оптимальний вибір – це подарунковий сертифікат якогось солідного освітнього центру з якісним навчанням і сучасними методиками викладання. Краще вибирати онлайн-курси. Але непоганим варіантів може бути можливість отримати знання та оффлайн, якщо в місті є подібний заклад з відповідним набором предметів.

Купувати відразу конкретний курс не варто. Навіть в межах однієї дисципліни можуть бути нюанси, відомі тільки іменинникові. Вибирайте сертифікат, який просто можна погасити, сплативши той чи інший варіант.