Склад рідини для електронних сигарет: які рідини краще і яку фірму вибрати

Електронні сигарети – сучасний і ефективний спосіб позбутися від шкідливої ??і згубної звички – куріння. Виробники, що випускають рідини для заправки електронних сигарет, намагаються задовольнити запитам і бажанням кожного клієнта і пропонують найрізноманітніші аромати, з різним ступенем міцності. Компоненти, що входять до їх складу (крім нікотину) є біологічно інертними і не роблять шкідливого впливу на здоров’я людини. З чого ж складається рідина для куріння, і яку фірму, яка їх виробляє, краще вибрати?

зміст

 • Склад рідини для електронних сигарет і їх види
 • види рідин
 • Кращі виробники рідин для електронних сигарет
 • Вибір рідини для електронних сигарет – відео

Склад рідини для електронних сигарет і їх види

До складу рідини-заправки для електронних сигарет входять 3 або 4 компонента:

 • очищений гліцірін (35-40%). Призначений для створення «димності» і виробництва пара електронної сигарети, який залежить від його концентрації в заправці. Виглядає, як легкий дим;
 • пропіленгліколь (55-60%). Займає основний обсяг рідини і є нешкідливим розчинником гліцерину, ароматизаторів, ароматизаторів, натуральних харчових добавок і медичного нікотину;
 • ароматизатори і аромату, що додають рідини смак і аромат. Чим більше концентрація ароматизаторів, тим інтенсивніше смак рідини;
 • медичний високоочищений нікотин (його співвідношення залежить від фортеці електронних сигарет);
 • дистильована вода (до 10%). Надає м’якість смаку.

види рідин

Існують нікотинові і безнікотинові рідини для куріння, які призначені для бажаючих кинути палити. Куріння безнікотинові рідини швидше несе в собі психологічний характер, задовольняючи залежність людини до ритуалу куріння.

Рідини, що містять нікотин бувають:

 • extra high (дуже міцні) – 24 мг;
 • high (міцні) – 18 мг;
 • medium (середні) – 12мг;
 • light (легкі) – 6 мг;

Рідина для електронних сигарет можна придбати з різними смаками

Вибираючи рідина по фортеці, необхідно визначити, яка підійде саме вам. Для цього погляньте на фортецю сигарет, які ви курили, зазначену на пачці і збільште її в 20 разів. Наприклад, якщо вказана фортеця сигарети 0,5 мг нікотину, то вам підійде рідина з вмістом нікотину 10 мг / мл. Вибирайте заправку з цим вмістом нікотину. При розрахунку кількості заправки враховуйте, що 1,5 мл рідини відповідає 20-25 викурених сигарет.

Порада! Якщо ви придбали флакон з заправкою для сигарет, яка виявилася дуже міцною для вас, можна змішати її з менш міцної рідиною, але обов’язково одного виробника. Але категорично не рекомендується змішувати нікотинові і безнікотинові рідини – вони виготовлені на різній основі.

Крім фортеці, виробники готові запропонувати своїм клієнтам заправки для електронних сигарет з різними смаками і ароматами: від класичного тютюнового диму до екзотичних смаків. Найпопулярнішими ароматами і смаками є запах тютюну, фруктів, шоколаду і кави. Вибір ароматів широкий і варто вибирати за своїм смаком та уподобаннями. Любителі експериментів можуть змішувати різні види і знайти свій оригінальний аромат електронної сигарети.

Варто звернути увагу і на обсяг флакона рідини. Він варіюється від 10 до 50 мл складу. Вигідніше купувати флакони з великим об’ємом, вони значно дешевше і економічніше.

Порада! У разі, якщо ви хочете спробувати новий або незвичайний смак і не впевнені, чи сподобається він, то доцільніше купити маленький флакончик для тестування.

Кращі виробники рідин для електронних сигарет

Незважаючи на те, що для виробництва рідини для сигарет використовується ідентичний складу, величезне значення має якість і безпеку компонентів. Чим більш знані й крупніше виробник, тим більше він приділяє уваги перевірці та контролю сировини, використовуючи як власні ресурси, так і незалежні лабораторії для дослідження його якості та безпеки для здоров’я споживачів.

Одним з кращих і популярних серед багатьох курців займає російська компанія Tobacco. Її продукція доступна за вартістю більшості споживачів і відрізняється високою якістю. Компанія займається випуском електронних сигарет і комплектуючими для них, в тому числі рідин. На думку більшості споживачів, рідини цієї фірми володіють бездоганними ароматичними і смаковими властивостями.

Joyetech – один з найпопулярніших виробників рідин для електронних сигарет

Не менш популярний виробник Joyetech – найбільша компанія-розробник зі штаб-квартирою в Китаї, щорічно випускає нові моделі електронних сигарет і комплектуючі до них. Має величезний асортимент рідин самих різних смаків. Найпопулярніший з них USA Mix, а незвичайний – смак винограду сорту Ізабелла. Головна відмінність рідини – її густота, тому рекомендується між затяжками робити довші паузи. Ще один недолік рідин цього виробника – їх ціна, яка залежить від курсу долара.

Цікаві аромати випускає і російська фірма VARDEX, такі як аромат липового меду, лимонного щербета. Рідини цього виробника володіють великою в’язкістю. Якість складу рідини на висоті за прийнятною ціною.

Фірма Red Smokers випускає рідини з більш простими, але добре впізнаваними смаками. Популярні рідини зі смаком тютюну і сигарет відомих брендів. Найпопулярніші смаки Green Apple (зелене яблуко) і тютюновий аромат Old Captain.

Величезним вибором цікавих ароматів відрізняється італійська компанія FLAVOURART. Їх головна гордість і досягнення – рідина з насиченим, багатим тютюновим смаком Maxx-Blend, до складу якої входить близько 60-ти компонентів! Також популярні смаки червоного яблука і коли, любителям ментолу сподобається аромат Arctic Winter.

Прагнучи здивувати і привернути своєю продукцією споживачів, багато компаній створюють і випускають рідини з досить незвичайними та оригінальними смаками, які знаходять своїх шанувальників. Смаки чіпсів, морозива, сиру або мохіто.
Вибирайте відповідний смак і насолоджуйтеся!

Вибір рідини для електронних сигарет – відео