Службовий роман: основні види, плюси і мінуси романів з колегою

Зміст статті:

  • 1 Службовий роман: у пошуках романтики
  • 2 Службовий роман: нам потрібен тільки інтим
  • 3 Службовий роман: до кар’єрних вершин
  • 4 Службовий роман: справжня любов

Так вже виходить, що на роботі ми проводимо значну частину свого часу, а колектив, у якому ми працюємо, стає для нас буквально другою сім’єю. Тісне спілкування з колегами, спільне вирішення виробничих завдань, загальні приємні чи не дуже переживання — благодатний грунт для зародження симпатії.

Варто давати хід цієї симпатії? Однозначної відповіді на це питання просто не існує. Рішення в будь-якому випадку тільки за вами, але перш ніж прийняти його, зважте ще раз всі «за» і «проти». Сайт для ділових жінок Rabota4Lady.ru пропонує вам розібратися в плюсах і мінусах найпоширеніших видів службових романів.

Службовий роман: у пошуках романтики

Класичний вид службового роману. Він галантний, дотепний, надійний і дуже привабливий. Вам не потрібно догоджати його мамі або думати, де взяти гроші на ремонт балкона. Він, у свою чергу, ніколи не побачить вас в затертому халаті і з полуничною маскою на обличчі. Ви для нього – така ж фея, позбавлена всіх побутових проблем, завжди красива, струнка, усміхнена…
Такі відносини можуть тривати роками, приносячи учасникам романа позитивні емоції і відволікаючи від домашньої рутини.

Плюси
Класичний службовий роман – відмінний привід згадати про те, що ви теж жінка, а не тільки турботлива мати і хороша господиня. Іноді така емоційний струс йде на користь навіть стосункам у сім’ї, адже щаслива жінка здатна робити щасливим і все своє оточення.

Мінуси
Страх викриття, який спочатку надавав таку гостроту ваших зустрічей, згодом стане домінуючою ноткою в цій симфонії почуттів. Між іншим, страх дуже навіть обґрунтований. Адже якщо ваші пригоди стануть надбанням громадськості, ви можете втратити не тільки родини, але й роботи – більшість керівників не зазнають такого бардаку в своєму колективі, так і вам буде дуже незручно працювати на колишньому місці. Життя в буквальному сенсі слова доведеться починати спочатку.

Службовий роман: нам потрібен тільки інтим

Такий варіант неформальних відносин і романом можна назвати лише з великою натяжкою. Учасники такого роману можуть бути як вільні, так і складатися у відносинах, і ніхто з них не розглядає свого партнера як претендента на якусь значиму роль у своєму житті. Все, що їх об’єднує, це гостре взаємне потяг один до одного.

Зустрічі відбуваються після роботи, на вихідних, а то й прямо на робочому місці. Все швидко, чітко і гранично ясно. Ніяких прелюдій, квітів та іншої лірики. «Квікі» («quickie» або швидкий секс) в чистому вигляді.

Плюси
В цілому непоганий спосіб зняти напругу в період, коли у вас немає постійного партнера. Навіщо ходити по нічних клубах або сайтів знайомств в пошуках сумнівних пригод, коли під рукою є вельми привабливий колега, який готовий скласти вам компанію.

Мінуси
Найгірше, що може статися, це якщо ви закохаєтеся в свого візаві. Ситуація – гірше не придумати. Він продовжує вважати, що вам потрібна тільки фізкультура, а ви починаєте мучитися, розуміючи, що йому більше нічого від вас не треба.

Впевнені, що цього не станеться – дерзайте! Боїтеся, що можете не впоратися зі своїми почуттями – краще і не думайте про таке романі.

Службовий роман: до кар’єрних вершин

Він – великий начальник, вона – секретарка або молодий амбітний фахівець. Типова картинка для романа заради кар’єри. Кожна із сторін переслідує свої, явно читаються і майже не приховувані мети, і при сприятливому збігу обставин отримує те, до чого прагне.

Всупереч стереотипу, не завжди ролі розподілені саме так, як ми тільки що описали. У ролі покровителів частенько виступають жінки, вже домоглися успіху в кар’єрі чи бізнесі, а чоловіки із задоволенням виконують обов’язки протеже.

Плюси
Якщо всі отримують те, чого хочуть, – що в цьому поганого? Ханжі і моралісти, звичайно ж, заліпили б вас етикетками з голови до п’ят. Але, врешті-решт, переможців не судять, правильно? Подивимося, як вони заспівають, коли вас призначать їх начальником.

Мінуси
Пікантність ситуації полягає в тому, що досить часто одна із сторін (та, яка хотіла б з допомогою службового роману вирішити якісь свої проблеми) не отримує нічого. Контракт ж ви підписувати не станете: мовляв, я така-то, згодна віддатися такому-то, в обмін на те чи це… В кінцевому підсумку ви можете опинитися в становищі людини, якої просто використовували. І адже нікому не поскаржишся. Пошкодують – навряд чи, а ось помиями за спиною облити – це запросто.

До того ж не кожному покровителю захочеться, щоб по закінченні пригоди ви продовжували з’являтися у нього перед очима. На всякий випадок готуйте валізу.

Службовий роман: справжня любов

Найрідкісніший і найщасливіший варіант службового роману. Його учасники вільні і по-справжньому закохані одне в одного. До таких романів застосовні всі закони і принципи розвитку відносин між чоловіком і жінкою. Особливість лише в тому, що весь процес відбувається на робочому місці під пильною увагою всього колективу.

Плюси
Мати спільні інтереси – хіба це не чудово? Завжди є про що поговорити. До того ж спільна робота як не можна краще дозволяє пізнати людину ближче, і вас навряд чи чекають якісь неприємні відкриття в своїй дружині.

Мінуси
Все добре в міру. Те, що спочатку вас радуватиме, через деякий час почне дратувати. Мова йде про спільну роботу з чоловіком. Занадто близько, занадто часто, занадто тісно… до Речі, багато компаній не вітають родинні та сімейні відносини в колективі. Загалом, ми б рекомендували вам або вашому чоловікові підшукувати нове місце роботи.

Джерело: жіночий журнал WomanClub.in.ua