Стійкі духи зі шлейфом для дівчини, які подобаються чоловікам: які вибрати + відгуки

Всі, без винятку, дівчата хочуть придбати стійкі парфуми, які допоможуть підкреслити їх індивідуальність. Сучасний парфум, який залишає стійкий шлейф, виділятиме прекрасних дам в натовпі. Вишукані аромати дуже подобаються чоловікам, тому вони не залишають без уваги таких жінок. Щоб вибрати стійкий парфум з шлейфом, дівчатам необхідно почитати відгуки на тематичних ресурсах, які допоможуть визначитися з брендом.

зміст

 • Чому дівчата не можуть з парфуму
 • Чому виникають проблеми при виборі ароматів
 • Що собою являють шлейфові аромати
 • Як визначити чи підходить обраний шлейфовий аромат
 • Як вибрати парфуми зі стійким шлейфом
 • Як вибрати стійкі парфуми на кожен день
 • Як вибрати парфуми для дівчини: відео

Чому дівчата не можуть з парфуму

Сучасна парфумерія представляє для представниць прекрасної половини людства величезний асортимент духів, які вражають своїми вишуканими ароматами. Для дівчат сьогодні став доступний парфум, в якому присутні нотки:

 • водні;
 • деревні;
 • східні;
 • квіткові і т. д.

Багато духи, які продаються в парфумерних магазинах, приносять жінкам одні розчарування, так як після нанесення на шкіру дуже швидко випаровується їх аромат. Саме тому дівчата прагнуть знайти такий парфум, який буде дуже стійким і здатним залишати шлейф.

При виборі духів враховуйте свій вік, темперамент, соціальний статус

Увага! Все духи, які представлені на вітчизняному ринку мають однаковий склад води і парфумерних композицій. У них тільки змінюється пропорція натуральних компонентів і ефірних масел.

Чому виникають проблеми при виборі ароматів

Для багатьох жінок процес вибору ароматів пов’язаний з великими труднощами. В першу чергу це пов’язано з тим, що вітчизняний ринок заполонили підробки, які буває практично неможливо визначити на око. Також труднощі виникають через широкого асортименту, який відомі виробники поповнюють з регулярною періодичністю.

Починаючи пошук парфуму, кожна жінка повинна враховувати наступні моменти:

 • свій вік;
 • стиль одягу;
 • темперамент;
 • соціальний статус і т. д.

Порада. Також важливо перед відвідуванням парфумерного магазину визначитися з бюджетом, який може виділити жінка на придбання духів. Варто відзначити, що всесвітньо-відомі торгові марки мають занадто високу вартість, тому якщо дівчина обмежена в коштах, їй слід звернути увагу на не дуже розкручені бренди.

Що собою являють шлейфові аромати

Духи, які залишають стійкий шлейф, відрізняються від звичайного парфуму тим, що найсильніші аромати їх композицій акцентуються саме на нотах «фати». Завдяки цьому вони набувають таку дивовижну стійкість. Дівчата, яким пощастило стати володарками шлейфових ароматів, вважають за краще користуватися ними не тільки перед романтичними побаченнями. Вони душаться таким парфумом перед вечірками і відвідуванням місць, де вкрай важливо зробити на оточуючих приємне враження.

Порада. Через стійкого шлейфа не варто використовувати такі аромати перед навчанням, так як багатьом студентам, які перебувають з дівчиною в одній аудиторії, може заважати зосередитися занадто сильний запах.

Як визначити чи підходить обраний шлейфовий аромат

Багато дівчат, які використовують шлейфові аромати, скаржаться на те, що перестають нюхати їх запах вже через півгодини після нанесення на шкіру. Через це їм вкрай складно оцінити, яке враження справляють на оточуючих. Деякі аромати подобаються всім оточуючим, а інші мають дуже яскраві нотки, які можуть навіть дратувати людей, які спілкуються з їх володаркою.

Це цікаво … Як вибрати якісний шампунь. Рейтинг найпопулярніших засобів за 2015-2016 р

Щоб розібратися в цьому питанні дівчатам слід провести нескладний тест. Для цього необхідно взяти шматочок чистої тканини, на якій відсутні будь-які запахи, і нанести на неї кілька крапель парфуму. Варто відзначити, що проводячи такі маніпуляції, слід затримувати дихання, щоб рецептори не встигли звикнути до аромату. Після цього шматочок тканини, просоченої духами, рекомендується покласти в тепле місце, можна навіть на батарею або поруч з працюючим обігрівачем. Дівчині варто покинути кімнату на 10 хвилин. Після повернення вона повинна прислухатися до своїх відчуттів. Якщо запах чітко чути у самого входу в приміщення, значить парфум має стійкий шлейф. У тому випадку, коли для дотику запаху дівчині доведеться піднести до носа шматочок тканини, значить, в парфумах зовсім мало ефірних масел і їх не варто використовувати перед важливими заходами.

Порада. Перед проведенням такого тесту рекомендується кілька днів не користуватися жодним парфумом. Це потрібно для того, щоб нюхові рецептори відпочили і відвикли від регулярно використовуваних композицій.

Як вибрати парфуми зі стійким шлейфом

Щоб вибрати стійкі парфуми зі шлейфом для дівчини, необхідно в першу чергу відвідати спеціалізований парфумерний магазин. Як правило, в таких торгових точках покупцям надаються смужки-індикатори, на кожну з яких нанесені різні аромати.

Сьогодні лідером з виробництва парфуму, як і раніше залишається Франція. Багато жінок мріють отримати від своїх чоловіків в подарунок флакон вишуканих парфумів. Серед найширшої лінійки французьких ароматів представниці прекрасної половини людства зможуть підібрати для себе відповідні нотки.

Для прихильниць східних ароматів на вітчизняному ринку є безліч пропозицій. Особливо популярними такі духи стали після демонстрації популярних турецьких серіалів. Багато жінок з головою занурилися в загадкову життя сходу і прагнуть хоч чимось схожим на своїх улюблених героїнь.

При виборі повсякденного парфуму віддавайте перевагу ніжним ароматів

Як вибрати стійкі парфуми на кожен день

Жінки користуються вишуканим парфумом не тільки у свята. Вони і в повсякденному житті використовують різні аромати, які допомагають їм набути впевненості в собі. Збираючись в офіс, кожна дівчина завершує створений образ ноткою стійкого аромату, який буде супроводжувати її протягом усього робочого дня. При виборі повсякденного парфуму слід віддавати перевагу ніжним ароматів, які не будуть дратувати нюхові рецептори колег, яким доводиться з дівчиною працювати в невеликому кабінеті.

Це цікаво … Як вибрати ефективний і безпечний крем, призначений для депіляції всіх інтимних зон

Ідеальним варіантом стануть духи, в складі яких присутні нотки мандарина і солодкого горошку. Солодкий, але ненав’язливий, запах буде приємний всім оточуючим, так як викличе приємні і добре знайомі асоціації.

Якщо повсякденні парфуми підбирає впевнена в собі бізнес-вумен, яка прагне голосно заявити про себе оточуючим, їй слід звернути увагу на східні аромати, які присутні в лінійці Діора. Вони добре доповнюватимуть образ директора школи, керівниць великих і малих підприємств, і навіть чиновниць високого рангу.

Східні аромати будуть протягом усього робочого дня створювати навколо жінки ореол, який буде захищати і в той же час дарувати тепло, як від хутряного манто.

Вишукані та лаконічні аромати ідеально поєднуються не тільки з діловими костюмами, а й з вечірніми туалетами. Вони ненав’язливо підкреслюють сексуальність своїх власниць і їх природну привабливість.

Вибираючи парфум із стійким шлейфом, жінки і молоді дівчата повинні уважно вивчати їх склад. Не варто віддавати перевагу ароматам, які належати всесвітньо відомим брендам, але на які встановлено занадто низька ціна. Саме дешевизна і погана якість упаковки повинні насторожити покупців, так як найвірогідніше їм пропонують підробку, яка може принести їм великі розчарування і завдати шкоди здоров’ю.

Як вибрати парфуми для дівчини: відео