В якому вигляді зустріти рік коня

Кінь досить спокійне і граціозна тварина. Виберіть кольори синього спектра, адже 2014 рік – це рік синьої коні. Можете віддати перевагу квітам морська хвиля, волошковий, фіолетовий, зелений. Не вмикайте в свій наряд жовті та оранжеві кольори. Ваш образ не повинен бути кричущим і химерним, а навпаки кожна деталь повинна бути витонченої і витонченої. Дотримуйтеся золотого правила: «Якщо верх – в спокійних матових тонах, то низ – яскравий і блискучий, і навпаки». З прикрас найкраще підійдуть чорні перли, аквамарин і, звичайно дерев’яні аксесуари.

Віддавайте перевагу сексуальним і витонченим вечірнім вбранням. Головним трендом в новорічну ніч 2014 будуть короткі спіднички і плаття яскравих тонів. Як і сама Пані кінь, одяг на вас повинна струмувати, летіти і бути вільною. У разі якщо ви будете зустрічати Новий рік в плаття синього кольору, його ідеально доповнить взуття молочного, сріблястого або сірого відтінку.

Якщо ваш одяг яскравих і кричущих квітів, то аксесуари повинні бути в мінімалістичному стилі і пастельних тонів. Відмінний варіант до синього шати – пояс або брошка холодного тону. Таким способом ви ще більше поглибити синій колір і додасте образу урочистість і розкіш.

Зачісці варто приділити особливу увагу, кінь не терпить недбалості. Їй сподобаються пригладжене пасма розпущеного волосся, які підкреслять природність краси своєї власниці. Освіжити таку, на перший погляд зачіску можна за допомогою цікавої дерев’яної шпильки. У тому числі можете заплести різних варіацій кіски, або накрутити волосся. Так ви покажете нової господині року свою грацію та природну красу. Ну, звичайно ж «кінський хвіст», ця зачіска найбільш актуальна в новорічну ніч 2014. Ця зачіска підходить практично всім, не дивлячись на тип особи і фігури.

Але найголовнішим елементом вашого образу має бути гарний настрій і близькі вашому серцю люди поруч з вами. І тоді весь рік це доброзичливе тварина буде до вас прихильно і принесе не тільки удачу, але і безліч позитивних емоцій.