Як доглядати за нарощеними волоссям

Доглянуті, сильні і красиві волосся – неодмінний атрибут жіночої краси. На жаль, не всіх природа нагородила жінок розкішною шевелюрою. Невже все, що можуть собі дозволити ті жінки, чиї волосся далекі від ідеалу, – це коротка стрижка?

Зовсім ні. Перукарі давно й успішно практикують у таких випадках нарощування волосся. До речі, це знахідка і для любительок швидкого зміни іміджу. Навіщо витрачати роки на відрощування рідних волосся, якщо вирішити проблему можна за пару годин?

Але для того, щоб нарощені волосся виглядали дійсно «на всі сто», потрібно знати і вміти правильно за ними доглядати.

Чим мити нарощене волосся

Для миття нарощеного волосся краще використовувати спеціальні шампуні. Попросіть свого майстра порекомендувати вам той з них, який повинен вам підійти найкраще.

Якщо покупка шампуню для нарощених волосся не входить у ваші плани (професійна косметика коштує досить дорого), вибирайте звичайний, тільки максимально м’який нейтральний шампунь без всяких добавок, краще для нормального волосся.

Як мити нарощене волосся

Як доглядати за нарощеними волоссям відразу після нарощування?

Перший раз мити волосся краще не раніше, ніж через 2-3 дні після процедури.

Наносити шампунь на волосся потрібно максимально обережно, уникаючи потрапляння шампуню на місця прикріплення пасм. Краще попередньо розвести шампунь теплою (не гарячою!) воді і мити волосся таким розчином.

При митті нарощеного волосся краще не опускати голову і не закидати волосся – так вони можуть легко сплутати.. Найзручніше мити волосся у вертикальному положенні, одночасно приймаючи душ.

Під час миття не смикайте і не викручуйте волосся.

Як часто можна мити нарощене волосся? Намагайтеся робити це не частіше 3-х разів на тиждень. Занадто часто миття може пересушити ваші рідні волосся і зробити кріплення нарощеного волосся менш міцним.

Краще всього для миття нарощеного волосся підходить м’яка вода. Якщо вода, якою ви користуєтеся для миття волосся, занадто жорстка або сильно хлорована, використовувати відстояну воду. Нарощене волосся не люблять також і солону морську воду – після купання в морі волосся бажано прополоскати прісною водою.

Як сушити нарощене волосся

Сушка нарощеного волосся також вимагає обережності і особливого ставлення.

Скажімо прямо, ні одні волосся не люблять «мокрого» розчісування або білизняного викручування, але для нарощених волосся – це справжня катастрофа.

Сушити нарощене волосся можна тільки промаківая рушником. Ні в якому разі не тріть! Сушити нарощене волосся феном небажано, але якщо у вас, наприклад, немає часу на природну сушку або ви хочете зробити укладку, використовуйте щадний режим і термозахисні засоби для волосся.

Як розчісувати нарощене волосся

Ніколи не розчісуйте нарощене волосся до їх висихання. Спочатку акуратно розберіть пасма, використовуючи гребінець з рідкими закругленими зубами, потім беріть звичну гребінець. Єдина умова – це має бути гребінець без кульок на кінчиках.

Щоб вранці вам не доводилося витрачати час на розплутування своєї шевелюри, на ніч нарощене волосся краще заплітати в косу.

Корекція нарощених волосся

Нарощене волосся потребує періодичної корекції. Суть процедури полягає в переміщенні нарощених пасом вище за вашим рідним волоссю. Як часто робити корекцію? Все залежить від стану вашого волосся і швидкості їх росту. Якщо в результаті неправильного догляду ваша шевелюра порідшала, краще не доводити її до непривабливого стану, а вчасно звернутися до майстра. Якщо волосся відпали занадто швидко і рясно, проконсультуйтеся у професіоналів – можливо, була порушена технологія нарощування, або ви допустили грубі помилки у догляді.

Якщо ж з нарощеними пасмами все гаразд, вам доведеться звертатися за корекцією тільки для вирівнювання лінії кріплення волосся по мірі зростання вашого волосся.

Джерело: жіночий сайт WomanClub.in.ua