Якого кольору вибрати Айфон 6S або Айфон 6S ПЛЮС?

Якщо на даний момент, ви визначилися, що ви будете купувати айфон 6S або айфон 6S ПЛЮС, але все ще не визначилися з кольором, то ви зайшли дуже вдало.
Сьогодні я розповім, в яких кольорах існує цей смартфон і які найпопулярніші. Поділюся трохи моїми міркуваннями. Влаштовуйтеся зручніше, адже буде цікаво.

Яких квітів буває айфон 6S і айфон 6S ПЛЮС?

Всі ми знаємо, що Apple любить додавати щороку щось новеньке. У порівнянні з iPhone 6, це покоління зовні нічим не змінилося, крім кольору.

Додався один вельми вузькоспрямований, але вельми хороший колір, який називається Rose Gold. У підсумку, у нас є такі кольори:

  • Silver
  • Gold
  • Space Gray
  • Rose Gold

Всі кольори по своєму гарні, але з огляду на все покоління iPhone, в лінійці 6S виділилися парочку, які беруть найчастіше. Але про це ми поговоримо трішки далі.

Який колір iPhone 6S або iPhone 6S PLUS краще вибрати?

Тут мабуть починається найцікавіше, адже вибір кольору для свого майбутнього айфона 6S завдання не з найлегших. Але її подужати можна і зараз розповім як.

Для початку сходіть в будь-який магазин, де ці телефони продаються. Подивіться на них вживу, адже фотографії та відео завжди оманливі. Якщо все ще не знаєте, що робити, тоді читаємо далі.
У цьому поколінні, які найбільше продаються кольору є відразу два. Приблизно таку картину можна спостерігати, якщо скласти невеликий рейтинг:

  1. Space Gray
  2. Rose Gold
  3. Gold
  4. Silver

Як бачите, два перших місця займають два кольори, які дуже гарні і люди найчастіше вибирають саме між ними. Але що ж вибрати?
Для початку, якщо у вас вже був айфон перед цим, то вам напевно хочеться отримати нові приємні відчуття. Тому, якщо у вас був чорний айфон, то беремо білий і навпаки.
Для дівчат. Перше почесне місце займаємо Rose Gold, новий колір дуже гарний. Далі йде Gold, Space Gray на останньому місці Silver.
Для хлопців. На першому місці завжди буде Space Gray або Silver, тільки потім вже йде Золото. Хоча бувало, коли бачив і з Рожевим золотом.

висновки

Сподіваюся я вам допоміг визначитися з вибором кольору для свого новенького айфон 6S або айфона 6S ПЛЮС. Ну або як мінімум, наштовхнув на слушну думку.
Кожен колір по своєму гарний, але як показує практика, все закінчується тим, що ви купуєте чохол і закриваєте всю цю красу. Іноді починаєш думати, що можна взяти перший-ліпший колір і не замислюватися.